ATSAUKSMES

 

Vairāk atsauksmes mūsu Instagram lapā "highlightos"

Paldies mūsu klientiem par atstātajām atsauksmē,tās mūs motivē un dzen uz priekšu strādāt pie jaunām idejām kvalitātes uzlabošanai.
 

Labdien! Šeit raksta Karīna, vakardien kārtoju autoskolas eksāmenu pie Jums! Bija pieejams 1 laiks šodien uz eksāmenu, aizgāju, jo bija sajūta, ka varētu nokārtot.

Nokārtoju ar pirmo! Paldies par visu, Jūsu autoskola ir izslīpējusi manas braukšanas prasmes līdz perfektam.


KARĪNA KRAUZE

 
 
 

Vēlos ļoti Pateikt PALDIES Edmundam Krasovskim un Bavas autoskolai par ideālu instruktoru. Edmunds izstāstīs visu un parādīs vairākas reizes.

Pēc savas pieredzes braukšanā, es daudz ko uzzināju no jauna ko man nav mācījuši iepriekšējā autoskolā. Es iesāk šo Bava autoskolu, jo TikTok, YouTube ideāli video, ko var kā pieredzējis autovadītājs paņemt kaut ko klāt, ka zināšanas.

PALDIES vēlreiz Edmundam par izcilu mācīšanu un ieteikumiem dzīvē , kā braukt. PALDIES!


IEVA VAIVADE

 
 
 

Ronalds Burnickis - tas nav tikai instruktors, viņš ir ieinteresēts nevis lai Tu vnk iemācies braukt, bet gan lai Tu loģiski domātu un jau laicīgi vērtētu situāciju uz ceļa.

Es pie Ronalda griezos kad 1x nenokārtoju CSDD un pirms tam man bija cita autoskola. Sākumā likās ka braucu kā no jauna

Ronalds ir profesionāls savā jomā, jauka komunikācija un sirsnīgs cilvēks. Mācību process norit patīkamā gaisotnē un h laikā tu iegūsti nereāli daudz vērtīgu padomu, iemaņas un visu laiku papildini zināšanas.

Vēl no sirds iesaku BAVA mājaslapu. Tur izbraukāju virtuālos braucienus , kas man palīdzēja arī CSDD. Šodien nokārtoju CSDD eksāmenu. Paldies Tev Ronal ka Tu mums tāds Rīgā esi!


GITA JAUDZEMA

 
 
 

Liels paldies Ronaldam Burnickim! Patiesi izcils instruktors. Draudzīgs, punktuāls, taktisks.

Vispusīgi labs cilvēks un ārkārtīgi talantīgs tajā, ko dara. Esmu bezgala pateicīga par nodarbībām.


RENĀTE PLATAČA

 
 
 

Viens no labākajiem instruktoriem Rīgā. Man ieteica draugi un iesaku arī jums!


KRISTĪNA JACUKA

 
 
 

Esmu bijis pie daudziem instruktoriem, bet šis ir tiešām vienīgas, kas izkaidro visu ar katru nodarbību un ar pacietību. Tiek izmantotas mūsdienu tehnoloģijas un veikt pierekastus ļoti ātri.


MATĪSS KAUPE

 
 
 

Iesaku ikvienam, kurš vēlas pozitīvā gaisotnē iemācīties labi un pārliecinoši braukt pa Rīgu. Pie Ronalda braukšanas nodarbības uzsāku pēc tam, kad nokārtoju skolas braukšanas eksāmenu, jo vēl nebija pārliecības un, šķita, nebiju gatava CSDD eksāmenam.

Braucot ar viņu iemācījos daudz tādas lietas, par ko iepriekš nebiju zinājusi. Ļoti patika Ronalda vēlme iemācīt tā, lai es saprastu, izskaidrot vairākas reizes līdz izprotu. Kad man kaut kas nesanāca, mēģinājām to vairākas reizes līdz viss sanāk un esmu droša par to ko daru.

Ikvienam instruktoram vajadzētu tādu attieksmi - ka ir svarīgi ne tikai mācīt, bet arī iemācīt. Pat pēc ļoti nogurdinošas dienas, kad ar piespiešanos devos uz braukšanu, pēc nodarbības ar Ronalda biju ļoti uzlādēta un radās pārliecība.

Paldies par ieguldīto laiku, darbu, attieksmi un nepiespiesto atmosfēru braukšanas nodarbībās!


ZANDA ELIĀNA VAIČEKONE

 
 
 

Instruktors, kurš savu darbu dara ar mīlestību. Vienmēr smaidīgs, ar tērauda pacietību, spēj visu izskaidrot man saprotamā valodā.

Iegulda darbu no sirds jebkurā skolniekā. Paldies tiešām lieliskajam instruktoram, ka iemācija man nebaidīties no mašīnām, pārvarēt bailes no ātruma un galu galā nolikt CSDD eksāmenu ar pirmo reizi!


ANETA TARASOVA

 
 
 

Lielisks & pacietīgs instruktors. Iesaku!


KASPARS AVOTIŅŠ

 
 
 

No pirmās braukšanas dienas ar Ronaldu atradām kopīgu valodu un varēju teikt , ka viņš man ir ,kā bērnības "Čoms" no kura nevajadzēja kaunēties no savām kļūdām.

Paldies Roni.


DENISS HARITESKU

 
 
 

Kā apmācāmais Ronaldam, noteikti, biju ciets rieksts, jo vadīt auto sāku mācīties netradicionāli lielā vecumā. Bet Ronalda neatlaidība, noteiktība, profesionalitāte, līdzsvarotība, miers, stabilitāte un stingrais tvēriens darīja savu, un visus eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi.

Pateicoties Ronaldam uz ceļa jūtos droši un stabili — dresūra ir sasniegusi rezultātu.

Kā hokeja vārtsargs Ronalds ir iemācījies "noķert" savu audzēkņu vājās vietas, un tā ir ļoti svarīga prasme, jo šādu "blusu" izķeršana tad arī novērš tās neprasmes, uz kurām var uzrauties vēlāk dzīvē. Noteikti iesaku Ronaldu kā labāko autoinstruktoru. Piecas zvaigznes, un — laimīgu ceļu!


KRIŠJĀNIS PAPIŅŠ

 
 
 

Ronalds ir viennozīmīgi vislabākais instruktors!

Ronaldam ir mūsdienīgas mācīšanas metodes un ļoti pozitīvs skatījums uz lietām, kā arī neizmērojama pacietība un empātijas spējas. Ļoti noder dāžādi viņa ieteiktie knifi un iemaņas, ko Ronalds mācīja, lai ne tikai noliktu braukšanas eksāmenu, bet arī labi vadītu auto un uz ceļa jutos drošs.

Ronalds iemācīs braukt un nokārtot CSDD eksāmenu pat lācim.


ARTA TAMANE

 
 
 

Iemācīties tehniski braukt ir svarīgi, bet vēl svarīgāk ir iemācīt domāt, vadot automašīnu, kā rīkoties uz ceļa dažādās situācijās.

Ļoti mierīgā un pacietīgā gaisotnē Ronalds prata iemācīt un justies droši un pārliecinoši uz ceļa.

Tā, kā biju satrenējusies eksāmenam, pat visīgnākie CSDD instruktori mani nespēja salauzt un ar pirmo tiku pie tiesībām!


ŽAKLĪNE ZĀBERE GĀGA

 
 
Ja vēlaties atstāt atsauksmi, to varat izdarīt mūsu Facebook lapā vai uzrakstīt uz Instagram un mēs to ieliksim "storijā".

atstāt atsauksmi Facebook

uzrakstīt atsauksmi Instagram